Registrace

Jako vždy se u nás můžete těšit na bohatý doprovodný program, vnitřní a venkovní prostory plné skvělých aut a nově tento rok také zajímavý venkovní program v podobě autíčkářského food festivalu!

Pokud máš zájem své auto vystavit v hale, je nutné ho na místo připravit již v pátek před začátkem akce, nejpozději do 20:00. Odjet s vozidlem je možné až po skončení akce v neděli (po 16:00).

Pokud nemůžete vůz nechat v hale po celou dobu akce, registraci prosím neposílejte. Pokud byste chtěli dorazit vystavit vůz na venkovní plochu pouze v některý den, registraci pošlete ale tuto skutečnost prosím napište do poznámky. Venkovní plochu je možné s vozem opustit i v sobotu – je to tedy vhodná varianta pro někoho, kdo může dorazit pouze na jeden den, ať už sobotu či neděli.

VSTUPNÉ | VJEZD DO HALY

Z důvodu velkého zájmu a velmi omezeného počtu míst uvnitř haly musíme dělat opravdu ostrou selekci a výběr aut. Poprvé budete mít možnost v případě přijetí Vašeho vozu zaplatit registraci předem a tak si opravdu na 100% pojistit své místo v hale. Jakmile v den akce přijedete do haly, zajdete si k infopultu a potvrdíte, že jste dorazili na místo. Poté od nás dostanete tašku s dárky a bonusy od našich partnerů.

Pokud budete platit svou registraci předem, dostanete od nás památeční triko Tuning show Trojhalí v požadované velikosti.  Těšit se můžete taky na další upomínkové předměty a slevové poukazy k partnerům akce. Součástí registrace je také vstupenka v hodnotě 200,-Kč platná po celou dobu akce pro řidiče vozu. Cena registrace vozu do haly je 400,-Kč.

Co od nás k registraci získáte?
• Vstup na akci pro řidiče vozu
• Vlastní památeční triko Tuning show Trojhalí
• Klíčenku Tuning show Trojhalí a další dárky na památku
• Slevy a bonusy od partnerů akce
• Sleva 10% na všechno jídlo a pití v rámci souběžně probíhajícího Food Festivalu

Trojhalí Karolina - Ostrava
18. - 19.6. 2022

Hala plná nadupaných auta doplněna venkovní plochou pokrytou upravenými vozy, ale v neposlední řadě i sportovními vozy či veterány. Během obou dní bohatý doprovodný programsoutěže a novinkou pro všechny milovníky jídla bude také food festival v autíčkářském stylu.

Registrace | Registration