/
airRIDE-System

airRIDE-System

Jsme oficiálním distributorem vzduchových podvozků výrobce airRIDE-System.
S těmito podvozky máme i vlastní, skvělou zkušenost a rádi tyto podvozky a komponenty za výhodnou cenu nabídneme pro Vaše auta.

Vzduchové podvozky airRIDE-System

Polský výrobce, který již několik let zdokonaluje řadu aut o podvozky jeho značky, která se aktuálně rozšířila již po celé Evropě, kde má své distributory. Z našeho přátelství a spolupráce s majitelem firmy jsme se tak stali oficiálním a jediným distributorem těchto podvozků v České Republice.

Je nám to obrovskou ctí a jsme moc rádi, že se na vývoji takto moderní a skvělé značky můžeme podílet.

V tuto chvíli můžeme s klidem říci, že jsme také šťastnými uživateli podvozků na několika našich autech.

Prohlédněte si několik nádherných vozů, které jsou poháněny podvozkem airRIDE-System.

Kdo stojí za značkou airRIDE-System?

Zmínili jsme, že naše spolupráce s airRIDE-System vznikla ze známosti a spolupráci v rámci srazů a právě proto určitě stojí za zmínku auto, které ikonicky značku reprezentuje. Majitelem společnosti airRIDE-System a Mapet Tuning je Lukasz Janecki, který na tuning srazy po celé Evropě jezdí již několik let. Auto, které předcházelo aktuálnímu projektu bylo Subaru Impreza, které Lukasz i v tuto chvíli vlastní. Nejviditelnějším a nejvýraznějším projektem je však bezpochyby Chervolet Corvette C3. Tuto Corvette Lukasz poprvé ukázal v České Republice v rámci akce Prague Car Festivalu 2021, později pak na naší akci Tuning show Trojhalí 2022 a o pár měsíců později znovu v Praze, na Prague Car Festivalu 2022, kde jsme vzduchové podvozky airRIDE System odprezentovali také na našem prodejním stánku.

Nabídka airRIDE-System

Nabídka produktů není čistě jen o ovládání vzduchových podvozků či celých kitech. Nabídnout Vám můžeme jednotlivé komponenty pro stavbu podvozku a nebo právě kompletní kity, které obsahují vše potřebné pro celou montáž podvozku na vůz. Kity jsou vždy v několika verzích – ty se liší typem ovládání. Můžete volit z kitu, kde nastavujete přední/zadní nápravu společně a nebo každé kolo odděleně. Ovládání klasickými ventily či digitální chytrou jednotkou.

V nabídce máme i jednotlivé komponenty pro stavbu podvozku jako jsou nádoby, kompresory, budíky, ovladače, moduly pro ovládání sériového vzduchového podvozku, měchy, můžeme vyrobit pouze příruby nebo cokoliv, co pro Váš vůz potřebujete.
Nabídka se skládá z vlastních komponentů airRIDE-System, ale také značek VIAIR, Airlift Performance nebo třeba TA Technix.

V největším množství objednávek používáme jako základ tlumiče MTS Technik, na které vyrábíme kvalitní příruby s vlastní řadou měchů airRIDE-System. Nejprodávanější typ ovládání je naše vlastní řada ovládání u kitu PREMIUM, která je kompatibilní také s mobilní aplikací.

Máš zájem o kalkulaci podvozku?

Napiš nám své požadavky a my ti připravíme cenovou nabídku na míru.

Jméno a příjmení *
Email *
Značka, model, typ auta *
Poptávka *

Zařizujeme také montáže podvozků

Kromě dodání kitu vzduchového podvozku airRIDE System řešíme také montáže, avšak ne na přímo my, jelikož bohužel nedisponujeme servisním střediskem, ve kterém bychom montáže prováděli. V rámci dlouhodobé spolupráce nabízíme zprostředkování montáže za zvýhodněných cenových podmínek u našeho partnera Low Custom workshop sídlícího v Polsku, nedaleko Osvětimi. Montáž standardně zabere 1-2 týdny a zahrnuje výměnu tlumičů, kompletní zapojení hadic, kabelů a ovládacího systému, test těsnosti, zástavbu v kufru. Ta je poté individuální – může jít o základní zástavbu podvozku, ale také o „srazovou“ záležitost zaměřenou hodně na atraktivní design.
Prohlédněte si některé realizace u Low Custom workshop.

Podvozky airRIDE-System nemají atest či homologaci TÜV pro provoz na silnicích.