Tuning show Trojhalí

Snažíme se do Ostravy přitáhnout krásná a zajímavá auta z celé ČR, ale také okolních států. Již u nás své vozy vystavovali majitelé z Česka, Slovenska, Polska i Maďarska. Unikátní designové industriální prostředí Trojhalí dodává celé události speciální atmosféru, kterou musíte zažít na vlastní kůži. Příležitost budete mít po dvouleté nucené korona-pauze opět v červnu tohoto roku.

Na co všechno se můžete těšit?

Hala plná nadupaných auta doplněna venkovní plochou pokrytou upravenými vozy, ale v neposlední řadě i sportovními vozy či veterány. Během obou dní bohatý doprovodný program, soutěže a novinkou pro všechny milovníky jídla bude také food festival v autíčkářském stylu.

Proč jsme se rozhodli uspořádat tento typ akce?

Do Ostravy za námi jezdilo mnoho nádherných aut, ale ty nejzajímavější kousky zde bylo těžké dostat. Halová akce v pěkném prostředí byla pro tunery dostatečnou motivací, aby přijeli. Tímto se nám podařilo v této unikátní hale dát dohromady přehled doslova jedinečných aut z celé ČR a dalších zemí.

S jakým autem se můžete registrovat?

Registraci můžete zaslat s jakýmkoliv vozem, ale selekcí se dostane pouze omezený počet aut, které nás zaujmou nejvíce v ohledu na kapacitu vnitřních prostor haly. Jelikož i okolí Trojhalí je skvostné, rádi přivítáme nádherné auta také na venkovní plochu, která příjemně doplní program i v okolí haly.