/
Tuning show Trojhalí

Tuning show Trojhalí

Snažíme se do Ostravy přitáhnout krásná a zajímavá auta z celé ČR, ale také okolních států. Již u nás své vozy vystavovali majitelé z Česka, Slovenska, Polska i Maďarska. Unikátní designové industriální prostředí Trojhalí dodává celé události speciální atmosféru, kterou musíte zažít na vlastní kůži.

Na co všechno se můžete každý rok těšit?

Hala plná nadupaných auta doplněna venkovní plochou pokrytou upravenými vozy, ale v neposlední řadě i sportovními vozy či veterány. Během obou dní bohatý doprovodný program, soutěže a pro milovníky skvělého jídla venkovní prostory doplňuje food festival v autíčkářském stylu.

Proč jsme se rozhodli uspořádat tento typ akce?​

Do Ostravy za námi jezdilo mnoho nádherných aut, ale ty nejzajímavější kousky zde bylo těžké dostat. Halová akce v pěkném prostředí byla pro tunery dostatečnou motivací, aby přijeli. Tímto se nám podařilo v této unikátní hale dát dohromady přehled doslova jedinečných aut z celé ČR a dalších zemí.

S jakým autem se můžete registrovat?​​

Registraci můžete zaslat s jakýmkoliv vozem, ale selekcí se dostane pouze omezený počet aut, které nás zaujmou nejvíce v ohledu na kapacitu vnitřních prostor haly – ta je omezená na pouhých přibližně 90 vozů. Jelikož i okolí Trojhalí je skvostné, rádi přivítáme nádherné auta také na venkovní plochu, která příjemně doplní program i v okolí haly.

informace k tuning show trojhalí 2023 už brzo!!!

mezitím si můžeš prohlédnout aftermovie z TST 2022