/
/
Tuning show Trojhalí 2023 bude opět v červnu!

Tuning show Trojhalí 2023 bude opět v červnu!

Další ročník Tuning show Trojhalí zná svůj datum. Letošní ročník bude avšak ve více směrech speciální! Kromě velkých změn areálu a větší kapacitu venkovní plochy pro tuning sraz se bude zároveň slavit. Skalní fanoušci a návštěvníci od prvních ročníků už jistě ví, ale kdo neví – Tuning show Trojhalí tento rok oslavuje pátý ročník konání této akce v nádherné hale v centru Ostravy!

TST 2023, s názvem 5th edition, se uskuteční o třetím červnovém víkendu, 17.-18.6.2023 a můžeme vám slíbit, že to bude opět stát za to! Sledujte také událost na Facebooku nebo náš Instagram @tuningshowtrojhali pro všechny aktuální informace.

Již v tuto chvíli můžeme naznačit, že účast bude ještě pestřejší, než kdy dřív a mezinárodní účast bude opět silnější, rozšířená o účastníky také z Polska, Slovenska a také Rakouska a Maďarska. Jak jsme naznačili na začátku, čekají nás značné změny v areálu, což zajistí také lepší zážitek a atmosféru na spolupořádaného food festivalu s názvem Cars & Food festival, který se v rámci TST uskutečnil v minulém roce poprvé, letos tedy podruhé.

Registrace aut do výstavní haly budou spuštěny již brzo! Sledujte proto aktuální informace v události či na sociálních sítích.
Patříte mezi stánkaře nebo máte zájem stát se partnerem či vystavovatelem na akci se svým stánkem? Napište nám.

omrkni naše další články