/
Sunstrip

Sunstrip Lower United

Původní nálepky postupem času vystřídaly sunstripy (sluneční clony) s vyřezaným logem Lower United. Bleskově zaujaly spousty z Vás, kteří jste o něj projevili zájem. Není ale naším záměrem, aby se Lower United sluneční clona objevila na co nejvyšším počtu aut, záměr je zcela jiný a pokusíme se Vám nastínit naší myšlenku.

Začalo to nálepkami na čelním skle nebo kdekoliv jinde...

Původní prezentace značky Lower United byla především klasickými nálepkami na našich autech. Nejčastěji tedy ve spodní části čelního skla. Kvůli vysokému zájmu se postupem času nálepky objevovaly na srazech v našem stánku, později i přímo na našem eshopu. Jelikož jsme ale chtěli pro naše srazové auta něco speciálního, přišly na řadu černé, matné sluneční slony s vyřezaným textem Lower United.

Původní myšlenka sunstripů Lower United...​

Sunstripy byly určené pouze pro vybranou skupinu vozidel, které se na prezentaci Lower United značky podílí nejvíce. Nebereme se jako žádná „crew“, ale jednoduše jako parta přátel, která má společný zájem, vzájemně se zná a rozumí si. Tato parta pro nás není jen o autech, ale o celkovém přátelství.

Sluneční clona byla pro nás původně tedy něčím, čím se odliší tento „člen Lower United rodiny“ od všech fanoušků nebo nadšenců, kteří se rozhodli značku podpořit zakoupením a vylepením nálepky. Chceme se ale posouvat stále kupředu, proto sunstripy chceme nabídnout i Vám. Nechceme to ale udělat tak, že je jednoduše nahodíme na eshop a bude si jej moci koupit kdokoliv a kdykoliv. Jak jej tedy získat?

Jak sunstrip získat na své auto?​

Naším záměrem je držet určitou kvalitu u vozidel, na kterých se sunstrip Lower United objeví. Důvodem, proč tedy veřejně na eshop sunstripy umisťovat nechceme, je právě selekce vozidel, které jej budou mít přístupné. Aktuálně máme k dispozici několik různých atraktivních designů. Pokud má kdokoliv z Vás zájem vozit na čelním skle svého auta náš sunstrip, napište nám na našem Instagramu či Facebooku.

Několik designů pro každý styl auta...​

Aktuálně sluneční clony Lower United zdobí mnoho aut a jsme velice rádi, že u Vás probudily velký zájem!

Jsme také nesmírně vděční, že se nejedná o auta pouze z Česka, ale také Polska či Slovenska.

Doporučujeme k prohlédnutí

Lower United showcars